Avcılar Havalandırma Sistemleri Hesaş

Avcılar Havalandırma Sistemleri Hesaş

Avcılar havalandırma sistemleri Hesaş ortam havasının yenilenmesinde ve temizlenmesinde yardımcı oluyor. Ev ve işyerleri için sağlıklı, stabil ve ferah hava kalitesi sağlayan bu sistemler stabil çalışmaları sayesinde de beklentileri karşılıyor. Farklı özellikte ve ebatta olabilen havalandırma sistemlerinin sorunsuz çalışması için kurulum, devreye alma ve bakım onarım gibi işlemlerinin titizlikle yapılması gerekiyor.

Avcılar Havalandırma Sistemleri Hesaş
Avcılar Havalandırma Sistemleri Hesaş

Avcılar Havalandırma Kurulumu

Avcılar havalandırma sistemleri Hesaş kalitesiyle bulunduğunuz alana yönelik doğru çözümler sağlıyor. Havalandırma sistemleri ortam havasını yenileyen, çeşitli elemanların bir araya gelmesiyle çalışan, pek çok alanda ihtiyaç ya da zorunluluktan kullanılan sistemlerdir. Özellikle büyük kapalı alanlarda çalışanların sağlıklarının korunması için iş sağlığı açısından da bu sistemler gereklilik taşımaktadır.

Havalandırma sistemlerinin çalışma prensibi ünite, kanal, fan, menfez ve filtre gibi elemanların bir araya gelerek çalışmasına dayanmaktadır. Bu elemanların her birisinin özelliği farklı olduğu için kurulum işlemlerinde titizlikle bir araya getirilmeleri gereklidir. Kurulum öncesinde de havalandırma talebinin ne olduğu anlaşılarak, buna göre projelendirme yapılmaktadır. Projeye göre kurulum işleminin yapılması doğru sonuçların alınmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda sistemin de verimliliğini arttıracaktır. Her alanın havalandırma ihtiyacı farklı olacağı için doğrudan tek bir proje üzerinden işlem yapılamamaktadır. Kurulum işleminin projeye uygun ilerlemesi için projelendirme aşamasında alanın hava ihtiyacı ön planda tutulur. Her alanın da havalandırma ihtiyacı değişkenlik taşıyabilir. Bazı alanlar sadece havanın sirküle edilmesini isteyebilecekken özellikle üretimden kaynaklı olarak havaya sağlık açısından zararlı parçacıkların yayıldığı alanlarda etkin filtrelemenin de olması gerekecektir.

Havalandırma Sistemleri İstanbul Avrupa
Havalandırma Sistemleri İstanbul Avrupa

Bu kapsamda havalandırma kullanılacak alanın ihtiyaçlarının belirlenmesi sonrasında sistemin çalışması için gerekli olan parçaları temini ile birlikte kurulum işlemine geçilmektedir. Kurulum işleminde parçalar bir araya getirilirken sızdırmazlık ve istenen verimliliğin de tam olarak sağlanması için gerekli olan hususlara dikkat edilmektedir. Özellikle kurulum için en önemli noktaların başında sızdırmazlığın tam olarak sağlanması gelir. Havalandırma kanalları ve diğer parçalar arasındaki bağlantıda ufak bir sızıntı bile sistemin verimliliğini bozabileceği gibi aynı zamanda kirli havanın içeriden tam olarak atılmasını da engelleyecektir.

Avcılar Havalandırma Devreye Alma

Kurulum işlemleri sonrasında sistemin ne şekilde çalıştığını görmek için devreye alma süreci başlamaktadır. Bu süreçte aynı zamanda sistemi kullanacak olanlara yönelik bilgi de sağlanır. Havalandırma sistemleri herkesin rahatlıkla kullanabileceği sistemlerdir. Aynı zamanda istenen hava debisi de kolay ve pratik şekilde ayarlanabilmektedir. Stabil ve istenen debi ayarlarında sistemin çalışma göstermesi içinse son kontrol yapıldıktan devreye alma işlemi tamamlanmaktadır. Böylece sisteme yönelik son kontrol de tamamlanmaktadır.

Havalandırma Sistemleri İstanbul Avrupa
Havalandırma Sistemleri İstanbul Avrupa

Avcılar Havalandırma Bakım ve Onarım

Avcılar havalandırma sistemleri Hesaş kalitesiyle bakım ve onarım hizmetlerini de içeriyor. Havalandırma sistemleri genel olarak uzun ömürlü kullanılacak sistemlerdir. Özellikle kurulum işlemleri sırasında ihmal oluşmadığında sistem verimli şekilde çalışacaktır. Ancak sistemin verimliliğini koruması için rutin bakım işlemlerinin yapılması gerekir. Bu bakım işlemlerinde sistemi bir araya getiren parçaların kontrolü, temizliği, müdahale gerektiren durumlarının denetimi gibi işlemler yapılmaktadır. Aynı zamanda bakım işlemlerinde ileride büyük sorunlara yol açabilecek sorunların da giderilmesi için önceden önlem almak mümkün olabilmektedir.

Kullanıcı hatası ya da farklı sebeplere bağlı olarak görülebilen arızalar için de yerinde onarım hizmeti ile birlikte kısa süreler içinde sistemdeki arızanın giderilmesi sağlanmaktadır. Hesaş Mekanik Havalandırma bakım ve onarım hizmetlerinde en kısa sürelerde sistemi aktif hale getirmeyi hedeflemektedir. Özellikle havalandırma ihtiyacının kesilmemesi gereken yerler için çok önemli olan bu özellik, böylece sağlık açısından oluşabilecek sorunların da önüne geçmektedir. Avcılar Havalandırma Sistemleri Hesaş Mekanik kalitesiyle işletmelere artılar sağlıyor.

Yorum Yap