Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri Hesaş Mekanik

Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri

Bahçeşehir havalandırma sistemleri işyerlerinde kirli havanın dışarıya atılarak yerine temiz ve sağlıklı havanın gelmesini sağlıyor. Aynı zamanda iklimlendirme sistemleriyle de entegre edilebilen bu sistemler, bu sayede ısıtma ya da soğutma taleplerinin de karşılanmasını mümkün kılıyor. Farklı mahallerin hava ihtiyacını karşılayacak kapasitede olan bu sistemler verimli ve stabil çalışmaları sayesinde istenen hava kalitesinin elde edilmesini sağlıyor.

Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri
Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri

Bahçeşehir Havalandırma Sistem Kurulumları

Havalandırma sistemleri temel olarak bölgedeki kötü havanın temizlenmesi ve yerine de temiz havanın verilmesi için kullanılmaktadır. Bu sistemler, ihtiyaca göre farklı özelliklerde olabilmektedir. Pratik ve güvenli bir çalışma ortamını sağlayan sistemler sadece hava kalitesinin iyileştirilmesini değil aynı zamanda toz ve buhar gibi kirlerinden de ortamdan  atılmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan kullanım alanları oldukça geniştir. Ofislerden fabrikalara spor salonlarından hamamlara kadar çok geniş alanlarda kullanılan havalandırma sistemlerinin özellikleri de kullanıldığı alanın isteklerine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin hamam veya kapalı havuz gibi bir alan için kurulacak sistemin nem oranını düşürmesi ve böylece rutubeti engellemesi hedeflenmektedir.

Sistemde belirli bir hız ile hava taşınmakta ve ortamda istenmeyen kirleticilerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Böylece ortamda sürekli olarak stabil ve yüksek verimliliğe sahip olan havaya da kavuşmak mümkün olmaktadır. Yarar açısından oldukça faydalı olan bu sistemlerin doğru çalışması için ise kurulumlarının doğru şekilde yapılması gerekir. Bahçeşehir havalandırma sistemleri için sunulan profesyonel çözümler sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Sistemin çalışmasında farklı elemanlar bir araya getirildiğinden her bir parça üzerinde titiz ve özenli davranılması gerekir. Dış ünite, kanallar, menfez, filtre ve fan gibi kısımlarda kurulum esnasında yapılacak hatalar sistem verimliliğini düşürecektir. Bu yüzden mekana özel keşif sonrasında belirlenen kurulum projesi oluşturulmakta ve havanın en iyi şekilde ortama verilmesi için montaj işlemleri tamamlanmaktadır.

Bahçeşehir Havalandırma
Bahçeşehir Havalandırma

Bahçeşehir Mekanik Havalandırma Sistemleri

Mekanik havalandırma sistemleri günümüzde en çok tercih edilen ve yüksek verimlilik sunan havalandırma çözümleridir. Bu sistemler çeşitli havalandırma elemanlarının bir araya gelmesinden oluşmakta ve stabil şekilde istenen hava kalitesinin elde edilmesini sağlamaktadır. Temel olarak ortamdaki kirli havanın tahliyesinde çalışmasının yanında yangın ve patlamaların önüne geçmek, yangın halinde dumanın tahliye edilmesini sağlamak, ortam havasını sürekli olarak yenilemek, pis kokuların hızlı şekilde ortamdan uzaklaştırılması gibi yararları bulunmaktadır. Bu sistemlerin çalışması için hava beslemesi, hava giriş çıkış kanalı ve hava emişi gerekmektedir. Elemanlar yardımıyla ortamdaki kötü koku ve hava emilerek yerine dışarıdan alınan temiz hava verilmektedir.

Bahçeşehir Havalandırma Sistemi Taahhüt ve Uygulama

Havalandırma sistemlerinin herhangi bir sorun olmadan çalışması ve mekanın ihtiyaçlarını doğru karşılayacak şekilde kurulumlarının yapılması için taahhüt ve uygulama esasları temel alınmaktadır. Hesaş Mekanik Havalandırma tarafından yapılacak olan ölçüm, projelendirme ve uygulama hizmetleri ile birlikte sistemin kurulması sorunsuz hale gelmektedir. Özellikle büyük alanlarda havalandırmanın en verimli olacak şekilde çalışması esas olduğundan, projelendirme yapılmadan sistem kurulumu da yapılamamaktadır. Sorunların önüne geçilmesi ve alanın ihtiyacına ve yönetmeliklere uygun şekilde işlemlerin yapılması için profesyonel hizmet değerlendirilmelidir.

Bahçeşehir Havalandırma
Bahçeşehir Havalandırma

Bahçeşehir Kurumsal Havalandırma Sistemleri

Bahçeşehir havalandırma sistemleri kurumsal markalar yani işletmeler için ihtiyaç duyulan havalandırma çözümleri sağlamaktadır. AVM, ofis, otel, spor salonu, kapalı havuzlar, hamam, fabrika, mağaza, atölye, lokanta, restoran, bar, eğlence yerleri, otopark gibi alanlarda profesyonel havalandırma çözümlerinden yararlanarak sağlıklı ve temiz havaya kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede her zaman yüksek verimlilik alabileceğiniz gibi çalışanlar ve müşteriler için de ideal hava koşullarını kolayca sağlayabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap