Esenyurt Klima Sistemleri Hesaş Mekanik Havalandırma

Esenyurt Klima Sistemleri

Esenyurt klima sistemleri için sektörde marka olan Hesaş Mekanik Havalandırma, bulunduğunuz ya da çalıştığınız ortamda konforlu ısı değerlerine ulaşmanız için profesyonel ve kaliteli çözümler sağlıyor. Klima sistemleri günümüzde ihtiyacı doğru şekilde karşılamak için farklılık taşımaktadır. Evlerden büyük işyerlerine kadar pek çok alan için sıcak ve soğuk hava ihtiyacı sunan klima sistemleri böylece sağlık koşulları için daha ideal bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır.

Esenyurt Klima Sistemleri Hesaş Mekanik Havalandırma
Esenyurt Klima Sistemleri Hesaş Mekanik Havalandırma

Konforlu Kullanım Sunan Esenyurt Klima Sistemleri

Esenyurt klima sistemleri konforlu ve rahat bir kullanım elde etmeniz için farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Klima sistemlerinin en temel görevi ise ortama sıcak ya da soğuk hava vermektedir. Bu sayede esasında iklimlendirme ihtiyacının karşılanmasının yanında ortamda hava sirkülasyonuna da imkan verirler. Böylece hava tazelenmesinde de etkilidirler.

Her alanın iklimlendirme ihtiyacı farklılık taşıyacağı için klima sistemleri de buna göre ayrılmaktadır. Küçük alanlar için bireysel klima sistemleri tercih edilmektedir. Bu sistemler tek bir dış ünite ve iç üniteden oluşur. Özellikle lokal iklimlendirme için tercih edilirler. Duvar, kasket ve salon tipi olarak bulunduklarından kullanım alanı açısından da çeşitlilik taşıyorlar.

Multi klima sistemleri ise tek bir dış ünite ve çoklu iç ünite ile çalışma sunmaktadır. Çok odalı alanlarda klimaların bölgeye göre kontrol edilmesini de sağlayarak iklimlendirme ihtiyacının en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Yer kaplamayan yapıları ve dış ünite masraflarını da azaltan yapısıyla birlikte maliyet açısından da tasarruf sunuyor.

Esenyurt Klima Sistemleri Hesaş Mekanik Havalandırma
Esenyurt Klima Sistemleri Hesaş Mekanik Havalandırma

Esenyurt Klima Sistemleri Çeşitleri

Ticari tip klimalar ise işletmelerin iklimlendirme ihtiyaçlarının verimli şekilde karşılanmasını sağlıyor. Özellikle alandaki farklı derecelerdeki ısı ihtiyacının da bölüm bölüm karşılanmasını sağlayabilir. Yüksek verimlilik sunan yapısıyla da birlikte çok yoğun kullanımlara karşı da doğru sonuçlar vermektedir.

VRF klima sistemleri ise günümüzde en popüler sistemler arasında yer alıyor. Birden fazla üç ünitenin birden fazla dış üniteye bağlanması ile çalışan bu klimalar, böylece tek seferde yüksek iklimlendirme çözümleri üretmeyi de başarıyor. AVM, salon, rezidans, büyük ofisler, fabrikalar gibi alanlarda başta olmak üzere pek çok yerde kullanılabiliyor. Hesaş Mekanik tarafındajn sunulan klima sistemleri tüm alanlarda doğru çözümler yaratıyor.

Esenyurt klima sistemleri arasından iklimlendirme ihtiyacınızı çözecek seçim yaparak konfor detaylarınızı arttırabilirsiniz.

Yorum Yap