İstanbul Klima Sistemleri

İstanbul Klima Sistemleri Hesaş Mekanik

İstanbul klima sistemleri için Hesaş Mekanik ve İklimlendirme,  ihtiyaçlarınızın kolay ve pratik şekilde karşılanmasını sağlıyor. Lokal ya da mahalin bütününe yönelik olarak çalışabilen klimalar bu sayede istenen ısı değerlerini sunuyor.

İstanbul Klima Sistemleri
İstanbul Klima Sistemleri

Bireysel Klima Sistemleri

İstanbul klima sistemleri Hesaş ürünleri arasında arasında lokal iklimlendirme ihtiyaçlarının karşılanması için öne çıkan bireysel klima sistemleri yapıları itibariyle bulunulan alanın, odanın ısı derecesini ayarlıyor. Evlerde ve küçük işyerlerinde kullanılan bireysel klimalar kendi başlarına çalışabilirler. Çok farklı model ve markada bulunabilen bu klimalarda istenen sıcak ya da soğuk hava ayarlarının yapılması oldukça kolaydır.

Bireysel Klima Sistemleri
Bireysel Klima Sistemleri

Multi Klima Sistemleri

Multi klima sistemleri evlerden spor salonları gibi büyük alanlara kadar farklı ortamlarda kullanıma uygundur. Tek bir dış üniteye bağlı olan ancak birden fazla split sisteme sahip klimalar olan bu sistemler böylece farklı odalara, alanlara tek bir dış ünitenin yardımı ile istenen iklimlendirmenin sağlanması mümkün kılıyor. Hem enerjiden hem de yerden tasarruf ettiren bu sistemler görüntü kirliliğinin de önüne geçiyor.

Multi Klima Sistemleri
Multi Klima Sistemleri

Ticari Tip Klima Sistemleri

İşletmelere özel olarak tasarlanan ticari tip klimalar duvara monte veya müstakil şekilde bulunabilir. Salon tipi olarak bilinen modeller güçlü fan sistemleriyle de havanın homojen şekilde ortama dağıtılmasını sağlarlar. Düşük ses seviyesine sahip olmaları da kullanım esnasında rahatsızlığın önüne geçer. Bunun dışında ofis, spor salonları, fabrika, mağaza gibi alanlar için kaset tipi ve tavan tipi klimalar da mevcuttur.

Ticari Tip Klima Sistemleri
Ticari Tip Klima Sistemleri

Yüksek verimlilikte çalışmalarının yanında yer kaplamamaları da bu klima sistemlerinin verimliliğini ve tercih edilebilirliğini önemli ölçüde arttırmaktadır. Hesaş Mekanik İklimlendirme çözümleri uygun maliyetli ve enerji tasarrufu sunan klima çözümleri ile yaşam alanlarınıza ihtiyaç duyduğunuz iklimlendirmeyi sağlıyor.

VRF Klima Sistemleri

İstanbul klima sistemleri arasında bir diğer popüler klima sistemi olan VRF klimalar, sistem içinde bulunan havanın debisinin bölgelere göre ayarlanabilmesine olanak vermektedir. Bu sayede de mahalde istenen anlık kapasite ayarlanabilir.

VRF Klima Sistemleri
VRF Klima Sistemleri

Birden fazla iç ünitenin bulunduğu bu sistemler dış ünitenin yardımı ile iklimlendirme ihtiyaçlarının en doğru şekilde karşılanmasını sağlıyor. Özellikle birden fazla alana sahip olan işletmeler için son derece verimli çalışma yapısına sahip olmaları ile tercih ediliyor.

Yorum Yap