Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri Hesaş

Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri Hesaş

Bahçeşehir havalandırma sistemleri Hesaş sayesinde ortam havası profesyonel şekilde temizleniyor. Havalandırma sistemlerinin verimli çalışmaları için projelendirmeden devreye almaya kadar farklı alanlarda hizmet sunulması, havalandırmanın sorunsuz şekilde uygulanmasını sağlıyor.

Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri Hesaş
Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri Hesaş

Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri Kurulumu ve Devreye Alma

Bahçeşehir havalandırma sistemleri Hesaş sektörde uzun yıllar kazandığı tecrübe ile kurumsal projelere imzalar atmış ve hizmet kalitesiyle sektörde aranan bir marka haline gelmiştir. Havalandırma sistemleri, ortamdaki havanın yenilenmesini sağlamaktadır. Bunun yanında iklimlendirme ihtiyaçlarının da karşılanmasına yardımcı olabilirler. Hesaş, İklimlendirme ve Havalandırma sistemlerinde kurumsal çözüm ortağınız olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Bu sistemlerin çalışmasında en temel nokta farklı elemanların bir araya gelmesi ve alanın ihtiyacı olan doğru debi taleplerini verebilmesidir. Alanın büyüklüğüne, yapısına ve talep edilen havalandırma isteklerine göre kullanılacak olan elemanlar da değişmektedir. Bu yüzden havalandırma kurulumu öncesinde doğru elemanların saptanabilmesi ve ihtiyacın da doğru şekilde karşılanması için projelendirme yapılmaktadır.

Hesaş Havalandırma Sistemleri Bahçeşehir
Hesaş Havalandırma Sistemleri Bahçeşehir

Projelendirme ile birlikte sistemin hangi elemanlardan oluşacağına karar verilmektedir. Aynı zamanda verimlilik ve debi ayarlamaları da yine proje aşamasında sağlanabilmektedir.

Kurulum için karar verilen ünite, kanal, filtre, fan, menfez gibi elemanlar profesyonel ekip tarafından bir araya getirilmektedir. Özellikle sistemin istenen verimlilikte sorunsuz şekilde çalışabilmesi için doğru kurulması çok önemlidir. Kurulum aşaması sonrasında sistemin çalışırlığını kontrol etmek için devreye alma işlemi de yapılmaktadır. Son kontroller sonrasında kullanıcıya sistem teslim edilmektedir.

Bahçeşehir Havalandırma Sistemleri Bakım Onarım

Bahçeşehir havalandırma sistemleri Hesaş ile istenilen mahalde rutin ve önleyici bakımları profesyonelce gerçekleştirmektedir. Havalandırma sistemleri kullanım süresi olarak uzun ömürlüdür. Ancak uzun ömürlü olmaları ve yüksek verimlilikte çalışabilmeleri için rutin bakım işlemlerinin yapılması gerekecektir. Bazı durumlarda gözle görülmeyecek veya fark edilmeyecek kirlenme, tozlanma veya sorun oluşabilir. Bu durumlar sistemin verimliliğini düşürebileceği için belirli periyotlar halinde yapılan bakım işlemleri bu sorunların giderilmesini sağlayacaktır.

Aynı zamanda sistemde kullanımdan veya zamandan kaynaklı olarak oluşan arızaların da giderilmesi için yine Hesaş Mekanik Havalandırma tarafından sunulan onarım hizmetinden yararlanılması gerekir. Özellikle havalandırma ihtiyacının hiç kesintiye uğramaması gereken alanlarda sistemin arıza çıkarması çeşitli sorunlara yol açacağından hızlı şekilde müdahale edilmesi de önem taşımaktadır.  Bakım ve onarım işlemlerinin kısa süreler içinde yapılması sayesinde havalandırma sisteminizi sorunsuz kullanabilirsiniz.

Yorum Yap