Başakşehir Havalandırma Sistemleri

Başakşehir Havalandırma Sistemleri

Başakşehir havalandırma sistemleri Hesaş Mekanik; havalandırma ihtiyacının doğru şekilde karşılanması için çözümler sunmaktadır. Havalandırma sistemleri temel olarak bulunulan ortamdaki kirli havanın dışarıya atılmasını sağlayan, bunun yerine de dışarıdaki temiz havayı veren sistemlerdir. Özellikle ortam hava kalitesinin iyileşmesi ve sağlık koşullarına da uygun hale getirilmesi için önemli kolaylıklar sunmaktadır.

Başakşehir Havalandırma Sistemleri
Başakşehir Havalandırma Sistemleri

Havalandırma Sistemlerinde Profesyonel Kalite

Başakşehir havalandırma sistemleri yapıları itibariyle küçük ya da büyük tüm alanların havalandırma ihtiyacının doğru karşılanmasını sağlamaktadır. Havalandırma, özellikle işletmelerde geleneksel yöntemler ile verimli bir şekilde sağlanamamaktadır. Fabrika ve AVM gibi büyük ve kapalı olan alanlarda ise geleneksel yöntemler ile havalandırma yapmak olası değildir. Bu yüzden havalandırma sistemleri alanın havalandırma ihtiyaçlarına doğru çözümler sunarak temiz ve sağlıklı hava kalitesine ulaşmayı sağlamaktadır.

Havalandırma sistemleri farklı parçalardan bir araya gelerek ortamda istenen hava kalitesinin en iyi şekilde sağlanması için çalışmaktadır. Bunun için de dış ünite, hava kanalları, menfez, fan ve filtre gibi farklı parçalardan oluşmaktadır. Dış ünite, içerideki kirli havayı dışarıya çeken ve yerine de dışarıdaki temiz havayı veren sistemdir. Dış üniteler yapılarına göre çok farklı özellikte ve modelde olabilmektedir. Buradaki esas nokta havalandırma ihtiyacının seviyesinin ve kapasitesinin belirlenmesidir.

Bunun yanında havalandırma kanalları temiz veya kirli havanın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan kanallardır. Bu kanallar, havalandırma istenen mahaldeki tüm alanlarda dolaştırılarak her yerde eşit miktarda hava kalitesine ulaşmayı sağlamaktadır.

Başakşehir Havalandırma Sistemleri
Başakşehir Havalandırma Sistemleri

Fanlar ise hava sirkülasyonu için rol almakta ve havanın içeriden çekilip yerine temiz havanın verilmesini sağlamaktadır. Fanlar da yine özelliklerine ve kullanım alanlarına göre farklı boyut ve özelliklere sahiptir. Menfezler hava çıkışını sağlayan bölümler, filtreler ise partiküllerin tutulduğu alanlardır.

Bu elemanların bir araya getirilmesi ile oluşan hava kalitesi yüksek seviyede olup hem konfor hem de sağlık açısından en iyi değerlere ulaşmaktadır.

Havalandırma Çözümlerinde Sorunsuz İşlem

Başakşehir havalandırma sistemleri bulunduğunuz ortamın ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunmaktadır. Hesaş Mekanik kalitesi ile sunulan havalandırma sistemleri, enerji tasarruflu, düşük maliyetli ve yüksek verimli olacak şekilde bulunduğunuz ortamın havasını değiştirmeye fırsat veriyor.

Yorum Yap