İklimlendirme Sistemleri

Hesaş Mekanik İklimlendirme Sistemleri

Hesaş Mekanik iklimlendirme sistemleri işyerleri başta olmak üzere iklimlendirme ihtiyacı olan yerlere yönelik önemli katkılar sunuyor. Ortamda istenen ısı değerlerini sağlayan bu sistemler, kolay kullanılan özellikleri ile birlikte stabil sıcak veya soğuk ısı değerlerimi mümkün kılıyor. Aynı zamanda ortam havasının da sirküle edilmesini sağlayarak nem değerlerini sağlıklı koşullara getiriyor.

İklimlendirme Sistemleri
İklimlendirme Sistemleri

Etkili İklimlendirme Sistemleri

Hesaş iklimlendirme sistemleri soğuk veya sıcak ısı değerlerine kolay şekilde ulaşmayı mümkün kılıyor. İşyerlerinde alanın büyüklüğü göz önünde tutulduğunda geleneksel sistemler ile soğuk veya sıcak ısı değerleri elde etmek imkansıza yakındır. Geleneksel yöntemler hem maliyet açısından yüksek hem de etki açısından düşük değerde olduklarından bu türden alanlar için özel olarak geliştirilmiş iklimlendirme sisteminden yararlanılması gerekmektedir.

Özel kanallar aracılığıyla alanın tamamına istenen ısı değerlerini sunacak olan havalandırma sistemleri sıcak ve soğuk havayı ortama eşit şekilde dağıtır. Bu sayede de konforlu bir ortam sunarlar. Aynı zamanda farklı ısı değerlerinin de elde edilmesini sağlayarak kullanıcıların talep ettikleri ısı değerlerinin oluşmasında etkilidirler.

Gelişmiş Yapıdaki İklimlendirme Sistemleri

İstanbul Hesaş Mekanik İklimlendirme Sistemleri ihtiyaca yönelik en uygun çözümlerin sunulması için farklı özelliklere sahiptir. Merkezi sistemler büyük alanların iklimlendirme ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılır. Bunlar klima santrali ve havalandırma kanalları ile çalışırlar. Böylece santralden yapılan sıcak veya soğuk ısı ayarlaması sonrasında kanallar ile birlikte ortama ısı verilir. Ayrıca daha etkili bir şekilde talebin karşılanmasını sağlamak amacıyla menfez ve fan gibi yardımcı araçlar da sistemde kullanılabilmektedir.

Hesaş Mekanik Havalandırma Sistemi
Hesaş Mekanik Havalandırma Sistemi

Kendi içlerinde de sulu ve havalı sistemler olarak ayrılan iklimlendirme sisteminde temel nokta sıcak veya soğuk ısı değerlerinin stabil şekilde ortama verilmesidir. Havalı sistemler ısıyı tamamen hava yardımıyla gerçekleştirir. Özellikle ortam hava kalitesinin de iyileşmesinde yardımcı olurlar. Sulu sistemler ise yapı içinde dolaşmakta olan suyun pompalar ile tesisata aktarılması ve böylece her odaya yönelik farklı ısı değerlerinin sunulmasını içermektedir.

Hesaş Mekanik tarafından sunulan gelişmiş iklimlendirme sistemi mevsim farkı olmaksızın her zaman bulunduğunuz ortamda en ideal ve konforlu ısı değerlerine kolay şekilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Yorum Yap